Статті / Що очікує на українські пенсії та зарплатні?

Що очікує на українські пенсії та зарплатні?

27 ноября 2018 р.

Відомо, що увечері 26 листопада, Верховна Рада України схвалила введення військового стану у деяких областях країни, строком на 30 днів.


Але причин для паніки немає, запевнює віце-прем’єр-міністр країни, пан Павло Розенко. За його словами, введення військового стану не вплине на нормальне функціювання усіх державних інститутів країни.


Не дивлячись на те, що дане положення введено у Винницькій, Луганській, Донецькій, Запорізькій, Харківській, Херсонській, Чернігівській та Миколаївській областях України, пан Розенко повідомив, що це ніяким чином не вплине на нарахування заробітних плат, пенсій та соціальних виплат громадянам країни. Також, не будуть обмежені й інші основні конституційні права українців.


Крім того, пан Розенко виловився щодо економічної ситуації в Україні, назвав її «стабільною та прогнозованою», ще раз запевнив у «неприпустимості яких-небудь збоїв у системі соціальних виплат нашим громадянам.
Jobs.ua рекомендує переглянути:

Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві