Домой    Написать нам
 

Статьи / Що очікує на українські пенсії та зарплатні?

Що очікує на українські пенсії та зарплатні?

27 ноября 2018 г.

Відомо, що увечері 26 листопада, Верховна Рада України схвалила введення військового стану у деяких областях країни, строком на 30 днів.


Але причин для паніки немає, запевнює віце-прем’єр-міністр країни, пан Павло Розенко. За його словами, введення військового стану не вплине на нормальне функціювання усіх державних інститутів країни.


Не дивлячись на те, що дане положення введено у Винницькій, Луганській, Донецькій, Запорізькій, Харківській, Херсонській, Чернігівській та Миколаївській областях України, пан Розенко повідомив, що це ніяким чином не вплине на нарахування заробітних плат, пенсій та соціальних виплат громадянам країни. Також, не будуть обмежені й інші основні конституційні права українців.


Крім того, пан Розенко виловився щодо економічної ситуації в Україні, назвав її «стабільною та прогнозованою», ще раз запевнив у «неприпустимості яких-небудь збоїв у системі соціальних виплат нашим громадянам.Обсудить на форуме


    Оставить свой отзыв к этой статье:  
Имя:  
E-mail:  
Тема:  Текст:

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/ladyjob.com.ua/application/skin/default/templates/news-detailed.php on line 211
 
Оценить:  
  Проверочный код  
Проверочный код: