Статті / Чи гарний ви співробітник?

Чи гарний ви співробітник?

26 ноября 2018 р.

Звичайно, таке поняття, як «гарний співробітник» дещо абстрактне, і кожний керівник має на це свою власну «шкалу вподобань». Але, в цілому, ви можете із гордістю носити це звання, якщо відповідаєте кільком з тих пунктів, що ми навели нижче.


Тому, дивиться.


По-перше, гарний співробітник завжди має ідеї щодо своєї праці, а також, завжди готовий ними поділитися. Це не про те, коли до керівництва біжать з усілякою дрібнотою, але про те, коли вчасно висловлюють гарні поради щодо покращення процесів виконання постановлених завдань.


Ще, гарний робітник не стане ховатися за думкою інших й завжди готовий узяти відповідальність та пропонувати щось, що на його думку, має допомагати у роботі.


Також, такий працівник вміє слухати та розуміти чого від нього чекають. А своєю працею та своїм відношенням до неї він може справді надихати не тільки колег, але й навіть керівництво. До цього ж вміння можна записати й те, що гарний робітник розуміє, приймає та розділяє цінності компанії, якщо останні мають існувати.


Такому працівнику завжди щиро посміхаються колеги та керівництво, а ще йому не треба казати «два рази» про те, що треба зробити.


Тому, якщо у вас є хоча б декілька з перелічених пунктів, можете сміло вважати себе одним з тих, про кого кажуть – «він справжній гарний робітник».
Jobs.ua рекомендує переглянути:

Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві