Статті / Бажання щодо звільнення

Бажання щодо звільнення

30 ноября 2018 р.

Згідно з даними, які отримали фахівці одного з відомих українських порталів, присвячених пошукам роботи, майже половина українських робітників щодня замислюється про зміну робочого місця.


Таким чином, виявилося, що 45% респондентів мають такі думки кожного дня. Декілька разів на місяць, розмірковують щодо зміни роботи, ще 19%, а 14% зіткаються з подібним бажанням декілька разів на рік.


18% серед тих, кого опитали, міркували над звільненням ще рідкіше, й тільки 4% заявили, що ніколи навіть не мали думок щодо зміни свого робочого місця.


Як правило, основними причинами виникнення таких бажань, стають регулярні конфлікти та непорозуміння із керівництвом та колегами. Не менш частіше, людину підштовхують до звільнення втома та емоційне «випалювання».


Але, не дивлячись на такі високі показники, далеко не всі здійснюють свої думки. Реально, змінити роботу наважується зовсім невеликий відсоток українців.


Наприклад, серед респондентів опитування, 5 та більше разів за декілька останніх років, роботу змінювали не більш ніж 5%. Ще 11% робили такий крок 3-4 рази, 17% - не більш двох разів, 26% - один раз.


42% опитаних українців, за останні роки не змінювали свого робочого місця жодного разу.
Jobs.ua рекомендує переглянути:

Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві