Статті / "Популярні" помилки рекрутерів

"Популярні" помилки рекрутерів

5 декабря 2018 р.

Відомо, що до шукачів роботи у рекрутерів є чимало зауважень. Але, й до цих професіоналів, час від часу виникають питання у людей, які прагнуть знайти роботу.


Серед, помилок, які дуже часто зустрічаються у роботі рекрутерів, фахівці виділяють такі як.


По-перше, це дотримування плану опитування шукача, який було складено рекрутером заздалегідь. Не рідкою є ситуація, коли відповідаючи на такі запитання, людина відходить від теми питань, а рекрутер, дуже різко «повертає» її назад. При цьому, дехто з співрозмовників може стушуватися, збитися з думки, що буде оцінюватися рекрутером, як «негативна риса». Але дуже важливо розуміти те, що у таких випадках, людину треба не зупиняти а навпаки, давати можливість висловитись, вибираючи з цього потоку інформації те, що рекрутеру важливо почути.


Багато з рекрутерів, мають погану звичку слухати людину, але зовсім її не відчувати. У цьому випадку, той хто відповідає на запитання, може відчувати таку відстороненість та розуміти, що його відповіді не мають жодного значення.


Але, найбільш розповсюджена помилка серед рекрутерів це обіцянки перетелефонувати щоб повідомити людині результати співбесіди. Так вже склалося, що у цьому випадку, більшість з шукачів, втрачають надію отримати роботу, майже одразу, як почують щось подібне. Відомо, що дуже малий відсоток рекрутерів дійсно телефонують тим, з ким проводили співбесіди, інформуючи останніх щодо результатів опитування.


Тому, розмовляючи із шукачем, рекрутер повинен враховувати усі можливі наслідки своїх висловлювань. Бо, неналежне виконання їм своїх обов’язків може негативно вплинути й на швидке закриття вакансії, на що розраховує роботодавець.
Jobs.ua рекомендує переглянути:

Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві