Статті / Як зіпсувати своє резюме

Як зіпсувати своє резюме

12 ноября 2018 р.

Те, що відправлене резюме як відгук на вакансію, як правило є «єдиним шансом» справити враження на потенційного роботодавця, розуміють усі.


Але, при цьому, багато з шукачів роботи продовжують слати у такому «відклику» самі банальності, які тільки відштовхують читача таких опусів.


Пропонуємо звернути увагу на ті слова та словосполучення, які треба забути один раз й на віки, щоб більше не мати сумнівів щодо ефективності вашого резюме.


«Працьовитий, порядний, комунікабельний та стресостійкий» - зрозумійте, сьогодні, це банальна маячня яку може використовувати для описання своїх вмінь тільки особа, якої більше нічого запропонувати роботодавцеві. Пишіть саме конкретні навички та наводьте зрозумілі приклади своїх вмінь- це буде краще.


Також, не слід називати себе «експертом», бо кожний роботодавець розуміє, що справжні експерти сучасності просто «відбиваються» від пропозицій, а не знаходяться у пошуках роботи.


Не треба пропонувати й «роботу на результат», бо іншого від вас й не чекають, не так?


Іноземна мова, зокрема розповсюджена англійська, якою ви «володієте зі словником», також як і «доскональне знання MS Office» - виглядає трохи смішно, бо давно стали нормою, навіть для випускника ЗОШ.


А, якщо ви маєте певні рекомендації, посилайтеся на їх джерела одразу, без туманних «рекомендацій по запиту» чи ще чогось схожого.


Сучасний світ працевлаштування пропонує багато можливостей, але він також доволі суворий, й не буде терпіти ніяких «дитячих ігор».


Тільки правда, й конкретика. А для цього потрібно, насправді щось вміти.
Jobs.ua рекомендує переглянути:

Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві